| anonim_4396 a întrebat:

De unde pot sa iau si eu un FishBot pentru metin2.ro fara virusi, si sa mearga!

Multumesc happy!

3 răspunsuri:
| Mdea721 a răspuns:

FishBot iei de oriunde. Antivirusul tau iti spune ca are virusi deoarece este un hack. Unele vad hackuile ca pe virusi. Ia-ti un antivirus pentru Gaming [Avast!] Good Luck!

| Cristian_Florin_1997_cJrE a răspuns (pentru Mdea721):

Am antivirus Avast si am mai gasit fishbot`uri care nu aiba virusi care sa i detecteze, dar mie imi da o eroare de la Pc.Dar la alti prieteni le merg.

| Mdea721 a răspuns:

...Nu stiu ce sa zic.Incearca alt site sau vezi in Windows Security! Poate e acolo ceva impotriva cheaturilor. Daca ai winows cumparat cu liceenta, este posibil sa fie de la Sistem