| Grumpy123 a întrebat:

Deci, PC-ul meu a suferit niste probleme.Si o sa trebuiasca sa stau pe un PC mai vechi.Ce jocuri pot juca pe urmatoru PC:
Procesor : 3, 20ghz
1GB ram
Si placa video 128 mb
Bag p*** pana ala vine eu nu pot sta fara jocuri sad

Jocuri gen The walking dead. etc. Jocuri frumoase. Multam

4 răspunsuri:
| SonicAndrei a răspuns:

Încearcă Minecraft, NFS World, GTA San Andreas...

| RedBull69 a răspuns:

NFS World ti se potriveste

| sth3f a răspuns:

Procesorul te mai ajuta, in rest...
Pai poti sa te joci jocuri precum Gothic 1 si 2 (cu un patch care il traduce in romana)
Call of duty 1 si 2
Gta San andreas
Fifa pana la 2008 poate 2009
cs
PES pana la 2009
in rest jocuri vechi sub 2007.
Macar incearca jocurile au o poveste super dureaza sute de ore sa-l termini. pana atunci poate ti se repara PC.

| Grumpy123 explică (pentru sth3f):

Am sa incerc Gothic. De fifa 08 il am si merge destul de bine PES nu joc ca nu imi place si San Andreas il am merge destul de bine. Acuma descarc Gothic Multam fain