| goodlik3 a întrebat:

Salut, doresc sa pun o intrebare. Joc metin2ro, am nivel 53 si vreau sa farmez pentru a face bani. Dati-mi si mie niste idei unde pot farma metine ( ce fel de metine, drop mai bun ), blesteme / dinti de ork ( drop mai bun ), bless ( unde e dropul mai bun ). Sau alte idei de a face banii mai repede prind domeniul farm big grin. Va rog ajutati-ma.

Răspuns Câştigător
| Bloodseeker a răspuns:

Incearca sa faci rost de bilet pentru V2 acolo castigi banii foarte bine si pica si iteme. Cumpara-l din ItemShop sau de la un magazin.

5 răspunsuri:
| Bloodseeker a răspuns:

Daca ai iteme bune poti sa te duci sa farmezi V1, pentru metine farmeaza la cele din desert. Pentru bani poti face comert, iei de pe ch4 un item mai ieftin si te duci pe ch1 si faci shop si-l pui scump (asta imi mergea mereu)

| goodlik3 explică (pentru Bloodseeker):

Ce sa farmez acolo? Ce poate sa-mi pice adica. Inca astept sugestii va rog happy.

| goodlik3 explică:

Ce anume sa farmez v1? Ce fel de iteme? Inca mai astept parareri. Va rog happy.

| Bloodseeker a răspuns (pentru goodlik3):

Scuze, am gresit eu am scris din greseala "farmezi" in V1. Poti creste in V1.

| goodlik3 explică (pentru Bloodseeker):

Am facut lvl 61, acuma unde sa farmez laughing?

| Bloodseeker a răspuns (pentru goodlik3):

Incearca sa faci rost de bilet pentru V2 acolo castigi banii foarte bine si pica si iteme. Cumpara-l din ItemShop sau de la un magazin.