| Shimonakatokka a întrebat:

Eu am DirectX 9 si vreau sa instalez DirectX 10.1 (cea ma recenta versiune suportata de placa video). Cum procedez? Trebuie mai intai sa dezinstalez Dx9 si si apoi sa instalez Dx10.1? Care este procedeul? Funda happywinking

Răspuns Câştigător
| Zangetsu a răspuns:

Intai sa te asiguri ca ai windows vista pentru a instalala direct x 10 deoarece pe windows xp exista suport doar poentru direct x 9

1 răspuns:
| superstar1998 a răspuns:

Nu, il descarci direct pe Dx10.1 si il instalezi. Nu cred ca e nevoie de altceva.