| horysk8 a întrebat:

Salut fratilor imi puteti spune va rog frumos niste servere de metin2privat sa te dea direct un anumit lvl si la negustori sa fie otel dar sa nu imi dati ceva de genul(metin2tim, metin2mondial, metin2tim, metin2gx, metin2hammer) pentru ca nu imi plac daca stiti altul sa imi dati siteul de la el a da si sa nu fie site de genu (4.435.623.425) pentru ca mie nu imi merg nu stiu de ce confused sa imi dati siteuri normale cine imi da un metin care am cerut daca nu stiti nu este neaparat sa fie asa dar totusi mersi cine stie are funda as da si vot dar nu am permisiunea happy

Răspuns Câştigător
| ady22 a răspuns:

Metin2United e fainut! Am jucat putin si faci repede level ti-l recomnd. Dupa 6-7 zile aveam deja KING.AI cal militar cand intri in joc si level 30 instant. Sper sa te distrezi.

| horysk8 explică (pentru ady22):

Sallut o sa incerc daca imi place ati dau funda big grin

| horysk8 explică (pentru ady22):

Ai o adresa de mess ca nu stiu de ce nu imi merge sad imi scrie ceva cu o sesiune noua confused poate ma poti ajuta baga adresa asta de mess hory_sk8

| horysk8 explică (pentru ady22):

Hey cand l-am instalat si am dat clik pe iconita de start mi-a spus "Unable to find a version of the runtime to run this aplication" ce sa fac?

| horysk8 explică (pentru ady22):

Cand intru imi scrie "unable to vind a version of the runtime to run this aplication" sad ce sa fac confused

| ady22 a răspuns (pentru horysk8):

Pai nu stiu nu am mai jucat demult cauta pe site m-am lasat de metin

6 răspunsuri:
| Lacra17439 a răspuns:

Eu iti recomand 4YoursMt2 (4yoursmt2.ro/sv1/), ratele sunt 1000%, deschis non-stop, membri STAFF prietenosi, multe iteme, serverul e populat mereu. (e server cu moduri-CH1, fara moduri-CH2). Sper sa iti placa. happy big grin