| xCoke a întrebat:

Funda pentru cel mai util raspuns! Pentru mine este o perioada foarte grea din motive personale. Vreau sa imi treaca timpul cat mai repede, vreau ceva la calculator. Eu ma jucam assasin creed si metin, dar m-am plictisit de amundoua. Mie imi plac jocurile in care ai un caracter pe care trebuie sa il upgradezi, in lumea medievala. As vrea sa imi sugerati jocuri cam ca astea 2. Nu vreau sa aud de 4story, sau jocuri browser. Imi plac jocurile in care iti faci un caracter, de preferat multiplayer, mie unu imi place sa il fac sa arate cat mai "elegant sa zic asa", mai smecheros. happy FUnda pentru cea mai buna sugestie.

Răspuns Câştigător
| JoshuaNNN a răspuns:

Vindictus, multiplayer, free, foarte frumos -> ti-l recomand.
Singleplayer:
-seria The Elder Scrolls (jocul skyrim mi-a placut cel mai mult)
-seria Mount & Blade (google it)
-The guild 2
-The Witcher (1, 2)

2 răspunsuri:
| darius88 a răspuns:

Poate o sa-ti placa Drakensang te inregistrezi se downloadeaza si e cu caractere.Bafta.Funda?

| xCoke explică (pentru darius88):

Nu se downloadeaza... e browser sad si e foarte plictisitor pentru mine straight face