| MLyon a întrebat:

Salut gameri!
Am si eu o intrebare legata de far cry 3..nu prea am apucat sa umblu prin el,doar story, si nu stiu de ce nu imi arata animalele pe harta ca la prima misiune(cea cu porcii).
Ce trebuie sa fac?

2 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Trebuie sa te duci in acel loc sa vanezi 2 porci daca nu ma insel dupa ce i-ai omorat skineaza-i pentr a le lua piele sa faci wallet-uri din ele. Dupa ce ai facut asta mi se pare ca trebuie sa dai fast travel la dennis.

| MLyon explică (pentru Jipa95):

Am rezolvat, eu mai aveam doar 6 misiuni de facut, trebuia sa dau zoom la harta, dar cum eu nu am deschis harta decat sa dau fast travel...