| akedy a întrebat:

Salut m-am apucat de GTA V story mode si nu stiu de ce dar nu-mi mai apare nici-o misiune "principala"(scria T, F, M) acum imi apar doar semnul intrebarii (?) de culori diferite.Nu stiu daca e de la mine sau trebuie sa fac ceva ca sa-mi apara din nou! Multumes frumos! Fundaa

3 răspunsuri:
| MedionTcO a răspuns:

Te-ai dus la semnul intrebarii?

| DianaSim a răspuns:

Bună.Dacă este versiunea piratată, aşteaptă noul update, în seara aceasta apare.

| akedy explică (pentru DianaSim):

Buna,da este happy Poti sa-mi dai un link de una pot descar update-ul?