| favij2000 a întrebat:

Salut,i-mi puteti spune daca pe acest laptop:
http://www.pcgarage.ro/......4gb-black/

ar merge 'assassin's creed unity' pe high si de ce nu pe very high

7 răspunsuri:
| anonimguy3 a răspuns:

Tu vrei mare cu sarea. Ai noroc de ti-ar merge pe low in 480p

| favij2000 explică (pentru anonimguy3):

Dar macar i-i bun laptopul?

| favij2000 explică (pentru anonimguy3):

Dar macar i-i bun laptopul?

| anonimguy3 a răspuns (pentru favij2000):

Nu sunt fan shittopuri da oricum nu isi merita banii.

| favij2000 explică (pentru anonimguy3):

Ultima intrebare si atat :
http://www.flanco.ro/......e-dos.html
pe ista ar merge bine s-au sunt la fel?

| anonimguy3 a răspuns (pentru favij2000):

Same ***, de bani aia mai repede iei un PC de gaming si te doare-n pl.

| david08 a răspuns:

Ar merge dar doar pe medium si cu cateva functii pe off chiar si atunci o sa ai vreo 40 fps (jocul are cerinte pretentioase si este prost optimizat daca ar fi bune optimizarile ar merge si pe very high cu 40-50 fps )