| renicreto a întrebat:

Ieri ma jucam pe PC,am lovit biroul cu piciorul din greseala si mi s-a inchis calculatorul. Dupa asta s-a auzit un troznit si a mirosit a ars! Sun sanse sa se fii ars ceva? Nu se mai deschide si am umblat la priza (l-am scos si l-am bagat inapoi; am facut tot), se mai poate repara?

Răspuns Câştigător
| TheNexus a răspuns:

Da, se poate repera dar sunt sanse ca ce s-a ars sa nu se poata repara si este nevoie sa cumperi din nou acel component.