| numepublic20000 a întrebat:

Salut imi puteti da si mie niste pluginuri pentru minecraft 1.3.2
tot felul de pluginuri necesare pentru un server ca la carte
Funda pentru cele mia multe pluginuri

3 răspunsuri:
| ionut_5013 a răspuns:

Uite un top 10 plugins http://www.youtube.com/watch?v=XzaN-TAnQBM si auzi imi dai si mie admin? :)

| DanielNinu a răspuns (pentru ionut_5013):

Da stiu si eu unu de pe bukkit.org daca vrei sa te mai ajut cu ceva te ajut ca am avut si eu un derver de minecraft 1.3.1 dar s-a stricat
oricum uite id-ul me yo_silviu_boss daca vrei sa vbhappybig grinbig grinbig grin

| numepublic20000 explică (pentru ionut_5013):

Ai skype?