| Hunter99 a întrebat:

Salut,imi puteti da un link cu jocul Street Legal Racing Redline care sa nu aiba buguri sau sa aiba cat mai putine pentru ca mi-am descarcat mai multe si imi dadeau erori de exemplu: fereastra aceea cu don't send...(stiti voi care)
Si dati-mi va rog cu mod de masini motoare chestii de la magazin.(sper ca stiti la ce ma refer)
Va multumesc anticipat.
Dau

Răspuns Câştigător
| GrasuXXS a răspuns:

Http://www.gamefront.com/files/21247760/SLRR2011_STAGE1.rar - De aici poti lua jocul full, este free.
Iar modurile le iei de aici: http://www.streetlegalmods.com/list.php?c=dlsl.
Daca ai nevoie de ajutor, da-mi un PM. :)