| xPatricKx a întrebat:

Salut,ma ajutati va rog la jocul Street Legal Racing Redline, cum pot face sa nu mai am atatea bug-uri?
Pentru ca ma joc un pic si apoi iese cu fereastra acea cu don't send(cred ca stiti care)
Ajutati-ma va rog sau dati-mi un site de unde pot descarca Street Legal Racing Redline(de preferabil 2.3.0) unde sa nu aiba bug-uri.
Dau funda pentru cel mai bun raspuns!

2 răspunsuri:
| Magnifico a răspuns:

Cred ca problema ta este de fapt de la crack.Scoate altul de pe internet si inlocuiestel pe cel actual nu cred ca iti va mai aparea eroarea aceea.

Bafta!

| GeorgesPom a răspuns:

Ai incercat Steam unlocked sau Steam rip?