| Mihai_Stefan_1988 a întrebat:

Imi puteti da un servar de minecraft si sa-mi spuneti din ce e protectia (sau un servar de-al vostru dar sa mearga) FUnda!

Răspuns Câştigător
| Jock3r99 a răspuns:

Scuze, avusem probleme cu bukkitul, serverul este acum on si actualizat la 1.5.2!

2 răspunsuri:
| Jock3r99 a răspuns:

Avrnet.ro:25565, e cam gol fiindca e nou, dar are tot ce trebuie!, factiuni, protectii, LWC, si altele. Da si prietenilor tai te rog!

| Mihai_Stefan_1988 explică (pentru Jock3r99):

Multumesc o sa il incerc si iti voi da funda daca ma satisface
winking

| Jock3r99 a răspuns (pentru Mihai_Stefan_1988):

Scuze, avusem probleme cu bukkitul, serverul este acum on si actualizat la 1.5.2!