| David_Gabriel_1988 a întrebat:

Salut Imi puteti spune si mie ce jocuri imi merg pe un pc cu win7 ultimate sp 1 si cu procesor Intel(R) Celeron(R) CPU 440 @ 2. 00GHz Sistem operare pe 32 de biti PS: nu stiu daca am placa video... Dau funda

Răspuns Câştigător
| catalin542000 a răspuns:

Salut daca nu ai placa video nu poti juca nici un joc trebuie sa-ti cumperi o placa video sau daca ai sa scrii numele placii aici

| David_Gabriel_1988 explică (pentru catalin542000):

OK eu am gta san andreas pe pc si nu am placa video cumparata are el cred ca incorporata dar oricum mersi de raspuns mentioanam si placa video dar nu stiu daca am si ce placa am numele etc.

| catalin542000 a răspuns (pentru David_Gabriel_1988):

Buna pentru gta sam andreas trebuie la pc sa ai cerintele astea.
cerinte minime
viteza la procesor necesara procesor pentium 3 la 1ghz
ram 256 mb
hard disk spatiu liber 3, 6 gb
placa video dedicata 64mb(geforce 3)

cerinte recomandate
procesor pentium 4 or athlon equivalent
ram 384mb
hard disk spatiu liber 3, 6 gb
placa video dedicata 128 mb(geforce 4)
Sper ca te-am ajutat si de data asta SUCCES.
Si mersi de FUNDA.

| David_Gabriel_1988 explică (pentru catalin542000):

Ok mersi, cu placere