| tudoricazapata a întrebat:

Stiti cumva ce jocuri imi merg pe un pc cu cerintele: procesor Intel(R) Celeron(R) D CPU 3.33 Ghz, placa video INTEL(R) 82945g Express Chipset Family (Microsoft corporation WDDM 1.0), ram 1.5GB? va rog ajutati-ma, sistem operare windows 7! si daca imi puteti da un link bun pentru un windows xp free bun!

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

PC-ul nu are cerinte ci caracteristici. Jocuri sunt o gramada si ele au cerinte.
Poti sa vezi si tu pe net ce jocuri sunt si ce cerinte si sa le compari.
https://www.google.ro/#q=cerinte+jocuri
Pentru Windows poti sa-l iei legal de pe siteul Microsoft:
http://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=25129

| tudoricazapata explică (pentru Salontanul):

Si daca nu te dadeai tu inteligent nu se putea! ajutati-ma unu sa imi spuna o lista de jocuri....nu, sa se dea inteligent si sa ma trimita nu stiu unde! dau funda

| Salontanul a răspuns (pentru tudoricazapata):

Si tu daca nu raspundeai obraznic nu erai tu. Si cu lipsa de inteligenta si cu tupeu. In loc sa zici mersi pentru ca te-am mai invatat ceva sari la gatul omului. Eu nu ma dau inteligent ci asa sunt eu. La tine e foarte discutabila chestia.