| Neas a întrebat:

Salut,imi puteti zice si mie un program care sa tina jocurile deschise
Ex:am un server de metin2 si eu vreau sa inchid calculatorul si vreau sa nu se inchida si el

2 răspunsuri:
| Mingo a răspuns:

Salut...
... vreau sa iti spun ca din cauza placii de memorie RAM aceasta operatiune nu este posibila, doar daca PC-ul este pe Stand By, dar daca este pe Turn Off memoria RAM sterge imediat datele pe care le procesezi in acel moment.

DECI ceea ce spui tu am incercat si eu pe metin2 dar nu se poate din pacate... Baftawinking

| THERolf a răspuns:

Nu exista, daca vrei sa ai serverul tinut tot timpul, trebuie sa-l hostezi 9adica sa platesti o firma sa-ti tina serverul pornit tot timpul)
Sper ca te-am ajutat!; D