| sebi_5809 a întrebat:

Vreau sa stiu de ce cand inchid calculatorul imi dispare acel program care l-am instalat acolo cum ar fi metin2 ro vreau sa joc dar mereu trebuie sal instales din nou din ce cauza nu-mi merge?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Cred ca la-i instalat rau.La avut un prieten si nu putea intra pe el incearca sa il instalezi in apropierea cuiva care se pricepe la informatica.

2 răspunsuri:
| Oanny a răspuns:

Pai... ori problema cu virusi ori problema cu windows...iti recomand sati reinstalezi windowsul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai trebuie sa astepti pana se termine programul