| J3leU a întrebat:

Salut,Imi spuneti si mie ce bonusuri trebuie sa pice pe fiecare item in parte la warior corp?

4 răspunsuri:
| aladeieri a răspuns:

Sal, nu inteleg intrebarea ta, ce anume vrei sa ai un atac mai bun si o aparare mai buna?

| J3leU explică (pentru aladeieri):

Alex de ce a inteles?
Da oricum nu prea mi-a dat un raspuns bun
Ca nu se pun doar 2 bonusuri alea care mi-a zis el si celelalte care iti pica asa le lasi.

| aladeieri a răspuns (pentru J3leU):

pentru un atac bun trebuie sa ai pe tine asa: tarie(pica pe scut si arma),se-mi om full(pica pe arma,cercei, bratara si pe coif), critik(pica pe papuci, colier si pe arma), patrunzator(pica pe bratara si arma), acum ca sa ai pe tine aparare buna trebuie sa ai full sabie, pumnal, doua maini,(rezistenta magie, pica pe bratara si coif)

| AlexCiobi a răspuns:

Salut.Deci luam fiecare item in parte:
1 Arma:putere, semi-om
Pietre de crescut:patrundere, critica si monstrilor
Pietre de bataie:Anti-war, anti-ninja, anti-sura
2 Armuratonguev si aparare nu conteaza exact, dar sa ai pv.
Pietre:eschivei, aparari, vitalitatii
3 Coif:Semi-om si regenerare pv
4 Papuci:putere si pv
5 Scut:Imun, putere si pv
6 Bratara:pv si semi-om
7 Cercei:putere si pv
8 Colier:putere si pv
Sper ca ti-am fost de ajutor
Funda?