| MikeMoV a întrebat:

Vreau sa imi spuneti si mie ce bonusuri trebuie bagate la ninja ( blade, PVP ) ca sa fiu mai bun. Vreau sa-mi ziceti fiecare bonus in parte la fiecare item. Va rog! Multumesc. Fundaa.

1 răspuns:
| єχcєєℓ a răspuns:

Cercei neapărat de 46, aceea de cristal parcă. Primești 10 defence și 16 dex la +9.La ninja conteză foarte mult dexteritatea.
Scutul neapărat imun 12 dex și cel puțin 8 semi-oameni.
Brățară 1.5-2k pv, semi om critică/pătrunzătoare
Papuci/colier/armură:1. 5kpv 12-15 apărare sabie/pumnal/2 maini
pumnale 12 dex, semioameni și critică.
Coiful 20 rez magie, 10 semi om.
Dacă joci pe official. dacă joci pe private bonusurile sunt mult mai mari dar reține că pe primul loc e dexteritatea și sansa critică la ninja.Baftă.