| userul7200 a întrebat:

Salut,imi spuneti si mie ceva joc-uri de browser/download gen-ul sa iti faci un oras si sa tot construiesti cladiri si spatiii etc.,dar fara energie,pentru ca unule jocuri de browser sunt cu energie si cand se termina numai poti face nimic straight face, Mersi! happy

2 răspunsuri:
| xoxolove96 a răspuns:

Sunt genul asta de jocuri pe myplaycity sau pe yahoo la sectiunea game (cauta-le la sectiunea time management)

| userul7200 explică (pentru xoxolove96):

Nu,myplaycity nici macar nu e joc, e site, eu zic gen-ul SimCity Social, Millionaire City..etc.