| BATAGOI a întrebat:

Salut.Imi spuneti si mie niste exemple de servere Metin2?
Sa fiu pvm si sa aiba piatra curcubue la mgazin.
Multumesc!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
5 răspunsuri:
| sNNapLe a răspuns:

Eeee... si sarac si cu pretentii daca vrei iti dau fara piatra curcubeu.
www.m2substil.in, hammermt2 nu mai stiu site, metin2 ro chiar ca si ala e pvm :) etc. sper ca ti-am fost de folos

| BATAGOI explică (pentru sNNapLe):

Ai grija ce-mi mai spui.Ce ti-am facut?

| CatalinutzAch a răspuns (pentru BATAGOI):

Omule eu nu ti-am zis tie aceste raspunsuri l-am ajutat pe el ce te bagi tu sa zici ca nu iti place daca nu iti place asta nu inseamna ca nu place si la altu...

| CatalinutzAch a răspuns:

Metin 2 tga metin 2 united metin 2 ro speed metin 2 god of war funda?

| BATAGOI explică (pentru CatalinutzAch):

Metin2 tga nu-mi merge.Metin2 united l-am descarcat dar nu mi se mai incarca.Metin2 god of war imi merge foarte rau.Si ro speed numi prea imi place.