| GabiGustheru2 a întrebat:

Imi spuneti va rog cum se numeste mapa aceea de pe CS 16 in care ai doar cutitul.Am un server si vreau sa incerc acea mapa!

Răspuns Câştigător
| lBroken69 a răspuns:

Mapa este 35hp_1 sau 35hp_2, sunt mapele acelea doar cu cutitul toti, si cum ai 35 HP.
Sper ca te-am ajutat!:*
Funda?

2 răspunsuri:
| ArchedWyvern a răspuns:

Daca ai fi scris pe google "Counter strike 1.6 knife maps" ai fi primit o lista foarte mare chiar din primele linkuri. Voi preferati totusi sa intrebati pe site-ul asta oribil, plin de analfabeti. happy

| darius233 a răspuns:

Se numeste furien mapa