| anonim_4396 a întrebat:

Intampin o eroare la jocul The Elder Scroll Oblivion! Il deschid iar dupa ce vad video-ul cu introducerea in joc ma scoate si imi apare aceasta eroare "Oblivion has encountered a problem and needs to close.We are sorry for the inconvenience". L-am reinstalat am incercat sa iau altul de pe alt site dar degeaba. Va rog help

Răspuns Câştigător
| IronGripWarlord a răspuns:

Pot fii multe motive.; ori sa nu e compatibil pc sau ce ai tu; ori nu e bun codul sau crack; poate iti merge daca ai setarile de grafica la Low.; daca nu iti merge incearca sa faci un UPDATE la placa video!, daca nici asa nu merge nu ai ce sa faci