| roby223 a întrebat:

Salut joc fifa 2008 Pc si as vrea sa stiu cum ies si cu portaru la cornere si daca pot sa joc pe zapada si sa schimb mingea

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut. Dacă vrei să ieși cu portarul se ține apăsat butonul „W",depinde cât vrei să iasă,urmând să apeși pe săgeți pentru a-l deposeda pe adversar. La cornere îți recomand să respingi cu fundașii,eu așa fac,chiar dacă mai iau câteodată un gol. Pe zăpadă nu cred că există așa ceva, iar mingea n-o poți schimba. Dacă vrei să joci pe ploaie, soare, etc, apasă tasta „Q" și selectezi ce vrei. Hristos a înviat!

| roby223 explică (pentru anonim_4396):

La cornere ma refeream cand eu bat cornerul daca pot sa duc portarul in careu advers... Adevarat a inviat

| anonim_4396 a răspuns (pentru roby223):

Nu,nu există așa ceva. Doar să ieși și ți-am spus cum.

| roby223 explică (pentru anonim_4396):

Multumesc