| Ivascu_MIhai_1998 a întrebat:

Joc Metin de aproape 6 ani... adica de pe la 8-9 ani. Si m-am plictisit sa joc pe server. la altii ...Si as vrea Sa-mi deschid si eu un server. Puteti Sa-mi spuneti si mi-e ce-mi trebuie. si daca puteti sa-mi dai si link-ul de unde sa-l descarc. Si daca ati putea sa-mi ziceti si o firma de hoost eftina laughing)!?
Puteti sa ma ajutati va rog frumos? Si caut si pe cineva sa ma ajute daca se ofera careva happy

Răspuns Câştigător
| ClaudiuIasi93 a răspuns:

Salut, noi te ajutam sa iti creezi propriul tau server de metin2 si iti oferim si pagina gratuita.

Intra pe forumul nostru forum.snoopeu.com si posteaza acolo.