| Zet12 a întrebat:

Salut
Joc Metin2 Imperial si nu stiu cum sa fac seturi, va rog im faceti si mie seturile am caracter sura

1 răspuns:
| Mireebis a răspuns:

Papuci : max Pv aparare x4 sabie, 2 maini, pumnal, evantai sau sageti depinde de situatie, Colier: max pv full x4 sabie, 2 maini pumnal evantai sau sageti. Bratara: max pv, patrundere rezistenta foc, rezistenta magie. Cercei: semi-om max 2 maini, sabie, pumnal, evantai sau sageti. Coif:Semi-om max, rezistenta magie, rezistenta foc, rezistenta sageti. Sper sa te ajute cam atat imi aduc aminte dar sunt foarte bune pentru sura BM chiar si AM.