| Diuutsuu a întrebat:

Ce sunt "seturile" in metin2?
Nu joc de foarte mult timp si tot aud "Setur" "Seturi" si asa mai departe

Răspuns Câştigător
| Loredana_4143 a răspuns:

Pai de exemlu:bratara de jade, colier de jade, cercei de, papuci de jade.etc.etc.etc...chestii de aste formeaza un setbig grin:*happy

3 răspunsuri:
| amuitat a răspuns:

laughing ce proasta e loredana degeaba i-ai dat funda setu inseamna pe private la 6/7 atack la war si aparare iar sus aparare sabie 15 aparare 2 maini 15 ca saingnori atacurile lor sa sacada mai putin

| body_9159 a răspuns:

Deci ca sa formezi un set trebuie sa pui pe papuci (set la ninja) aparare pugnal+. si rezistenta la ninja sau tarie la ninja la war si sura trebuie apara cu sabia si tare in portiva sura si war si la saman trebuie aparare la clopot si la evantai si rezistenta la saman si tarie la saman si nu strica sa-ti pui pe un item aparare la magie si rezistenta la foc

| MariusCirdei a răspuns:

Seturi!

Set Sura

Coif:magie, semi, si foc>Rceomandam coif gm de lv 90 sau coif de 41+9
Cercei:sabie, semi, 2 maini>Recomandam cercei gm sau cercei cu int/tarie/flex/vit+9
Colier:sabie,pv critik patrundereRecomandam colier gm sau colier lv 54+9
Bratara:foc,magie,pv,semiRecomandam bratara de gm sau de lv 54+9
Papuci:sabie,2 maini, pv, critik>Recomandam papuci lv 9:coaja de bambus+9
Armura:sabie,pv,foc,vantAlegerea dumneavoastra...

Set Warr

Cofi:magie, semi, foc>Rceomandam coif gm de lv 90 sau coif de 41+9
Cerceri:smemi,sabie,2maini>Recomandam cercei gm sau cercei cu int/tarie/flex/vit+9
Colier:sabie,2maini,pv,critikRecomandam colier gm sau colier lv 54+9
Bratara:magie,pv,semiRecomandam bratara de gm sau de lv 54+9
Papuci:sabie,2maini,pv,critic>Recomandam papuci gm lv 71 sau papuci lv 54+9
Armura:sabie,2maini,pvAlegerea dumneavoastra...

Set Ninja

Coif:magie, semi, foc,>Rceomandam coif gm de lv 90 sau coif de 41+9
Cercei:semi,pumnal,sageti>Recomandam cercei gm sau cercei cu int/tarie/flex/vit+9
Colier:pumnal,sageti,pv,critikaRecomandam colier gm sau colier lv 54+9
Bratara:magie,pv,semiRecomandam bratara de gm sau de lv 54+9
Papuci:pumnal,sageti,pv,cririka,>Recomandam papuci lv 29+9 sau papuci lv71
Armura:pumnal,sageti,pvAlegerea dumneavoastra...

Set Saman

Coif:magie, semi, fulger>Rceomandam coif gm de lv 90 sau coif de 41+9
Cercei:semi,evantai,clopot>Recomandam cercei gm sau cercei cu int/tarie/flex/vit+9
Colier:evantai,clopot,pvRecomandam colier gm sau colier lv 54+9
Bratara:magie,pv,semi,fulgerRecomandam bratara de gm sau de lv 54+9
Papuci:evantai,clopot,pv,critica>Recomandam papuci gm lv 71 sau papuci lv 54+9
Armura:evantai.clopot,pv,fulgerAlegerea dumneavoastra...

Seturi By:Adytu And Terroare(Toxick, Vulcan, Yry)!

O sa aveti mult de munca la acceste seutri!
Va multumim!