| SanduINFINITE a întrebat:

Salut la toti. Vreau sa incep o serie de jocuri pe canalul meu de youtube https://www.youtube.com/channel/UCjFhNmJRfPa2SiuP3Xh9a8g
Si nu stiu de ce joc sa ma apuc poate stiti voi unul va dau o lista cu jocurile pe care le am eu si daca vreti puteti sa-mi dati si voi un joc care vreti voi
1GTA San Andreas
2Outlast
3Outlast:Whistleblower
4Counter Strike Source
5Counter Strike Global Offensive (CS:GO)
Euro Truck Simulator 2
7 Five Nights At Freedy's
spuneti-mi va rog ce serie de jocuri sa fac din astea. Funda

Răspuns Câştigător
| kar1GaNNN a răspuns:

Apucate de Counter Strike Global Offensive (CS:GO) si de GTA San Andreas fiindca o sa ai foarte multi fani.

| SanduINFINITE explică (pentru kar1GaNNN):

Ok dar la GTA San Andreas sa trec toate misiunele da?

| SanduINFINITE explică (pentru kar1GaNNN):

Ok dar la GTA San Andreas sa trec toate misiunele da? Stii si tu niste jocuri poti sa-mi le dai

| disconnectmen123 a răspuns (pentru kar1GaNNN):

Nu-i recomand in tocmai GTA San Andreas mai bine ar fi GTA IV sau daca ai un pc performant GTA V.

| SanduINFINITE explică (pentru disconnectmen123):

Am PC performat dar am auzit ca a esit GTA 5 si nimeni nu se mai uita la GTA 4 si nu am GTA 5 nu pot sa-l cumpar

| kar1GaNNN a răspuns (pentru disconnectmen123):

GTA V trebuie sa il cumperi, e 15 euro pe steam.