| JellyPlays a întrebat:

M-am apucat de Couter Strike Global Offensive (CS:GO) si am doa run item si 2 cutii :(
Daca aveti voi niste arme care nu va mai trebuie bunicele sau dubluri ma puteti ajuta cu un mi-ar fi de folos si daca vreti filmam si cateva episoade am cont de youtube am 107 abonati!

https://www.youtube.com/channel/UCUOVozQ3ySRDb2dGqbHJYyQ Uita-ti canalul meu da-ti un subscribe daca va place ce fac! Salut dau funda celui care ma ajuta ii rasplatesc pe toti care ma ajuta!

Răspuns Câştigător
| Damian_Radu_1985 a răspuns:

Te ajut iti dau arme ok.

| JellyPlays explică (pentru Damian_Radu_1985):

Uite skype-ul meu : fuzzygamingg

Sau yahoo: hooligan. j0ker@yahoo.com
Contacteazama repede terog

2 răspunsuri:
| JellyPlays explică:

Damian contacteaza-ma:

skype: fuzzygamingg
facebook: Marian MRn
yahoo: hooligan. j0ker@yahoo.com dar hai ma repede