| SebyYytzux a întrebat:

Salut ma cheama Seby, caut un metin destul de frumos sa nu te plictisesti in care sa fie : 1swichbot (slot 5 ) 2 rate 1000x sau mai mari 3 fara 6/7 4 fara modati! MULTUMESC! P.S. Nu in genul metin2 academy, hammer (in cazul hammerului nu se pune problema ca de ce am vorbit mai jos este de gen pvm-pvp easy happy ), etc!

1 răspuns:
| zalamba a răspuns:

Http://mt2milenium.com/.
Acesta este un metin old school, adica maxim 99, posedata, triton. Este pvm mediu, are costume implementate, donatiile nu inseamna aproape nimic pe server. Este deschis de 14 zile, si au fost inregistrati in jur de 300 playeri. Deci este la inceput, vei farma si vei face iteme usor pana se mai populeaza. Ma gasesti in joc Andrei daca ai vreo nelamurire:D