| blintzz a întrebat:

Salut.Ma joc Metin2 si am un hack numit Switchbot,iar cand dau "start" sa schimbe bonusul, nu-l schimba.Dece?
Dau funda!love struck

13 răspunsuri:
| MihneaIsBack a răspuns:

Fii sigur că obiectul pe care vrei să-l bonusezi să fie în primul pătrățel din prima parte a inventarului, plus că ai nevoie de „Adaugă bonus" sau „Schimbă bonus".

| blintzz explică (pentru MihneaIsBack):

Le-am pus corect. Nu stiu de ce nu merge.

| MihneaIsBack a răspuns (pentru blintzz):

Atunci contează și ce bonusuri ți-ai setat. De exemplu nu-ți poți pune 10000 STR pe tot.
Poți pune doar bonusuri normale care au o limită. Depinde de server.

| blintzz explică (pentru MihneaIsBack):

Asta stiu. waiting

| MihneaIsBack a răspuns (pentru blintzz):

Reinstalează-ți windowsul, dacă nu, dezactivează antivirusul, iar apoi bagă-ți iar switchbotul.

| TheDarkMita a răspuns:

Pai poate ai uitat sa cumperi bonusuri sau e sv cu anti swich

| Sparkii a răspuns:

crying eu cand dau sami ietre an el imi da o eroare am windous xp cu tema de 7 si m-am uitat yootube si la alti mergea cu windous xp dc?

| LoveMetin2 a răspuns:

Dami add pe skype Andrei. david62
iti voi da un switch bot 100% si pe switchul ala atau
Pui itemul pe primele patratele si dai acolo la slot1 selectezi bonusurile dupa
slot 5 va scrie seting dai acolo si unde scriu mai multe cifre pui 1 la primul
iar apoi dai aktualizare pe celalalte 2 Bafta.

| Zelu a răspuns:

Poate nu ai puse itemele cum ar trebui.
Trebuie sa le pui in primele 5 patratele.
si k Bonusuriile sa fie Normale, Nu modate sau chestii din astea.
Bafta sper ca te-am ajutat.

| blintzz explică (pentru Zelu):

Man am pus itemele bine.

| Zelu a răspuns (pentru blintzz):

Atunci poate e de la switchbot, sau metinu are antihack.

| blintzz explică (pentru Zelu):

Am incercat vreo 5 switchbot-uri si mai multe metine. straight face

| Marin_George_1990 a răspuns:

Un swichbot nu se refera doar pui itemu primul rand si sa ai bns puse in inventar. Undeva in optiuni o sa iti apara niste coduri acelea sunt de la schimba bonusul (item din metin)el schimba cu ajutorul acelui cod afla codul si gata