| Voica_Raul_2001 a întrebat:

Salut, ma numesc Raul și am 13 ani. Eu am un PC cam slab și as vrea altul. Am fost într-un magazin de PC-uri și am găsit un PC performant și destul de ieftin, dar mama nu ma lasă sa îl cumpăr fiindcă zice ca nu ma ajuta la nimic si ma tâmpește, și ca am deja unul. Poate sa îmi zică cineva cum sa o conving sa pot sa îl iau. Pls, îmi doresc pc-ul nespus de mult.

2 răspunsuri:
| SilviaDulcik a răspuns:

"dar mama nu ma lasă sa îl cumpăr"
"cum sa o conving sa pot sa îl iau"
Din cate observ nici nu ai nevoie de acordul ei, vad ca ai banii tai cu care sa cumperi acel calculator, ce mai astepti.

| σκμ a răspuns:

Asta e viața.