| DjBitzu a întrebat:

Ma plictisesc de moarte...sad si as vrea sa caut un joc super dar nu metin2 pentru ca am jucat si m-am cam plictisit Funda pentru cel mai tare joc

9 răspunsuri:
| Generation22 a răspuns:

Pai depinde daca vrei un joc multiplayer sau single player ca daca vrei single player am o gramada :
Call of duty modern warfare 3 si 2 si call of duty 7 black ops
driver san francisco..nfs shift 2 unleshed..halo 4 si Crysis sau far cry big grin

| Cuvântul1 a răspuns:

GTA IV, FIFA 12, Dead Island, etc.

| TeoTudor a răspuns:

Transformers War For cybertronwinking

| ExDark123 a răspuns:

Ma iaiti steam acolo sunt ogramda de jocuri tari uneori jocurile tari care costa sunt gratis eu am prins oferta

| VladBd a răspuns:

-Lineage2
-Mu Online
-Dota
-Dota 2

Funda?tongue

| XeVoNn a răspuns:

Exista multe jocuri tari de ex
MicroVolts
4story
world of warcraft
league of legendes
allods online
zu online
fifa
neghioburs from hell
team fortress 2
age of empires
pet racer
pe soccer
bafta

| Adryan_Boss_Ady_Smekeru_1997 a răspuns:

Hawrse e joc online si este frumos