| SnoopDog19 a întrebat:

Salut, mi-am descarcat minecraft l-am instalat si cand am intrat imi apare aceasta eroare: We're are sorry, but it seems there was an error while trying to renders aspects of the game...", si imi mai spune ceva de placa video sa fac update dar l-am facut de 10 ori credlaughing, ajutati-ma.

Răspuns Câştigător
| Romeo44 a răspuns:

E de la placa video, nu iti suporta jocul(nu merge straight face). Bafta happy

1 răspuns:
| j1NNNx a răspuns:

Placa video e de vina. Incearca sa iei alta. Macar imprumut sa vezi daca e de acolo! happy