| Bogdan_Bogdy_1997 a întrebat:

Salut,
mi-am facut si eu un canal de youtube pentru ca mereu mi-am dorit sa fac video-uri.Am putine vizualizari si as vrea sa am mai multe si de asemenea mai multi subscribers. Stiu ca nu pot obliga lumea, dar m-ati putea ajuta va rog putin si sa imi dati niste sfaturi cum as putea avea mai multe viz-uri. Fac gameplay de calitate la jocuri gen Battlefield 4, Assassins Creed Black Flag.
Fac si tutoriale din minecraft si lets play minecraft. Mai mult de 70% din canal imi e minecraft.
Canalul meu e : www.youtube.com/user/justgaming34

Mersi!

2 răspunsuri:
| Florenta16 a răspuns:

Pai pur si simplu "premiaza-l" in asa fel incat sa vada cat mai multi ca ai un asemenea cont. Promoveaza-l pe contul de facebook, sa vada si prietenii tai. Idk, pur si simplu asteapta!

| kiiikiikik a răspuns:

Posteaza pe facebook roaga alti gameri sa iti faca reclama si joaca cu prieteni. E mai bine cu mai multi