| Bogdan_Bogdy_1997 a întrebat:

Salut,

mi-am facut si eu un canal de youtube pentru ca mereu mi-am dorit sa fac video-uri.

Am putine vizualizari si as vrea sa am mai multe si de asemenea mai multi subscribers. Stiu ca nu pot obliga lumea, dar m-ati putea ajuta va rog putin si sa imi dati niste sfaturi cum as putea avea mai multe viz-uri. Fac gameplay de calitate la jocuri gen Battlefield 4, Assassins Creed Black Flag.

Fac si tutoriale din minecraft si lets play minecraft. Mai mult de 70% din canal imi e minecraft.

Canalul meu e : www.youtube.com/user/justgaming34

Mersi!

3 răspunsuri:
| ti3st0 a răspuns:

Share pe facebook, messenger sau pune linkul pe bloguri, forumuri de specialitate!