| Bogdan_Bogdy_1997 a întrebat:

Salut,
mi-am facut si eu un canal de youtube pentru ca mereu mi-am dorit sa fac video-uri.
Am putine vizualizari si as vrea sa am mai multe si de asemenea mai multi subscribers. Stiu ca nu pot obliga lumea, dar m-ati putea ajuta va rog putin si sa imi dati niste sfaturi cum as putea avea mai multe viz-uri. Fac gameplay de calitate la jocuri gen Battlefield 4, Assassins Creed Black Flag.
Fac si tutoriale din minecraft si lets play minecraft. Mai mult de 70% din canal imi e minecraft.

Canalul meu e : www.youtube.com/user/justgaming34

Mersi!

Răspuns Câştigător
| vulpixb a răspuns:

Te ajut eu. Nu încerc să te ofensez!

În primul rând ar trebui să nu mai faci video-uri cu MINECRAFT din simplul motiv că prea multă lume face aşa ceva!

În al doilea rând încearcă să găseşti ceva interesant despre care să vorbeşti în video!

Sfaturi : 1. Continuă cu seria de Battlefield 4 până când vei termina jocul, apoi joacă Battlefield 4 Multiplayer (trebuie să cumperi jocul dacă nu ai făcut-o deja!)
2. Peste aproximativ 2 ani când vei deveni celebru fă un videoclip despre cum ai reuşit să ajungi la acel nivel (nu e obligatoriu să spui ceva de mine).
3. Schimbă numele canalului în justgaming34 şi pune ca şi poză de profil logo-ul de la intro.

Sper că te-am ajutat!

| Bogdan_Bogdy_1997 explică (pentru vulpixb):

Mersi de sfaturi!
Voi continua seria de Battlefield 4 si il voi cumpara sa il pot juca multiplayer.
Nu pot schimba numele de la canal deoarece il am de mult timp si nu se poate schimba de doua ori doar daca ajung sa fiu full partener youtube.
Oricum mersi de sfaturi!

| vulpixb a răspuns (pentru Bogdan_Bogdy_1997):

Cu placere! big grin