| Rapiher a întrebat:

Salut,mi-am instalat fraps,si cand filmam in timpul jocului mergea cu un lag infernal, la fel si pentru bandicam.Imi spuneti ce as putea face sa mearga bine sau sa-mi dati un program de filmat sa-mi mearga bine? Am un pc cam praf.

2 răspunsuri:
| Alexul99 a răspuns:

Action mirilis, incearca cu asta... daca nu merge mai bine asta este, nu ai ce sa-i faci trebuie sa iti iei alt pc happy

| Mosternagus a răspuns:

Problema este alta, cand inregistrezi frame-urile pe secunda scad, este normal... Ori trebuie sa scazi graficele ori sa-ti cumperi o placa video mai buna.