| Elvis98 a întrebat:

Salut, mi-am instalat gta4, si cand intru in ea imi spune ca trebuie sa imi setez rezolutia pe 1440x900/60 Hz, exact asa am si facut. Am intrat iarasi si tot asa imi apare.

Ce pot face?

Dau funda. Multumesc!

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai pune o rezolutie mai mica. Incearca. SI da acolo la run si scrie dxdiag sa vad ce componente ai la pc poate nu merge gta 4 la o rezolutie asa mare

| Elvis98 explică (pentru anonim_4396):

Si revolutia cum o pot pune mai mica fara sa intru in gta?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Elvis98):

Pai trebuie sa intri in gta

| Elvis98 explică (pentru anonim_4396):

Pai intru in ea, se aude muzica, dar nu vad nimic deoarece imi cere rezolutia pe 1400x900 si exact asa o am pusa si nu merge...

| anonim_4396 a răspuns (pentru Elvis98):

Pai incerca sa o pui mai mica

| Elvis98 explică:

Am cerintele minime, pe putin. straight face