| AndreiGrigore a întrebat:

Mi-am luat o tableta de la eMAG si s-a cam stricat.Am sunat la ei la garantie si mi-au zis ca trebuie sa completez un formular online.....problema e ca nu il gasesc.Ma poate ajuta cineva?

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

Daca nu ai o stampila sau o mentiune pe certificatul de garantie despre Dante International, inseamna ca garantia nu e de la ei. Posibil Allview.

2 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Aici gasesti formularul de care ai nevoie.

http://info.emag.ro/index.php?action=pickup_return

| AndreiGrigore explică (pentru dannyel86):

Pai dar eu am certificat de garantie de la allview....inseamna ca trebuie la Allview sa sun?

| dannyel86 a răspuns (pentru AndreiGrigore):

Daca nu ai o stampila sau o mentiune pe certificatul de garantie despre Dante International, inseamna ca garantia nu e de la ei. Posibil Allview.