| lolzdhan a întrebat:

Cine si-a mai trimis telefonul in garatie, cumpart de la EMAG? Cum trebuie sa procedez? Pe site m-am pus sa completez un formular doar atat.

2 răspunsuri:
| Ionsiatat a răspuns:

Completezi acel formural ai pe urma va fi trimis la cei de la eMAG si vei primi un email sau sms ca cererea a fost trimisa si pe urma dupa ceva timp iti va zici ca un curier va veni la tine sa iti ia produsul care vrei sa il dai la garantie nu trebuie sa platesti nimic la curier.

| lolzdhan explică (pentru Ionsiatat):

Ce scriu pe pachet dupa ce il pregatesc? N-ar trebui sa ii pun o adresa sau cv?