| Emankonovici a întrebat:

Salut.Mi s-a blocat contul de imvu am asteptat 48 de ore sa mi-l deschida nimic...Imi spune `Error: this account has been disabled for 0 more days.`, Please see the email sent to 'jamaica989jamaica989@yahoo.com' for more information. -nu am primit nimic la mail... Ce pot face intr-o situatie de genul? Funda + Vot.Bafta

Răspuns Câştigător
| Gonrax a răspuns:

Vezi daca scrie pe undeva "Re-send e-mail" sau retrimite e-mail... Incearca sa ma intri sa te uiti, si vezi sa nu fi bagat de exemplu domeniul "com" la sfarsit, dar adresa ta era cu "ro".

| Emankonovici explică (pentru Gonrax):

Am pus totul cum trebuie... Multumesc pentru raspuns asta e l-am pierdut primesti funda.Pace

| Gonrax a răspuns (pentru Emankonovici):

Imi pare rau. Pace.