| anonim_4396 a întrebat:

Am trimis un mail cuiva si mi-a trimis eroarea asta inapoi pe email:

Sorry, we were unable to deliver your message to the following address.

:
Remote host said: 554 delivery error: dd Sorry your message to #########@yahoo.com cannot be delivered. This account has been disabled or discontinued [#102]. - mta1059. mail. mud. yahoo.com [BODY]

--- Below this line is a copy of the message.

>#########-- e id-u persoanei, dar nu vreau sa il fac public...

Daca poate sa imi spuna cineva de ce nu poate sa il trimita as aprecia foarte mult, dau funtita!

4 răspunsuri:
eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Pentru ca persoana respectivă nu are adresă de mail

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Adresa de mail e opţională. Chiar dacă ai ID mail'ul îl faci pe site'ul yahoo. dai sign up şi completezi câmpurile.Probabil persoana respectivă nu şi'a creat un cont de mail şi de aceea nu i'ai putut trimite mail'ul.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum poate sa nu aiba adresa de email daca in urma cu cateva zile am vorbit cu ea pe mess?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu prea cred, are si cont pe hi5 unde din cate stiu eu trebuie email