| slow0 a întrebat:

Pe PS3, 4 / Xbox merge sa intri pe net, adica sa descarci jocuri? Si inca o intrebare : pe PC cu procesor i3/i5, placa video 1 gb, 4/6 gb ram credeti ca merge Gta 5 pe medium cand o sa apara. Raspundeti-mi doar cei care va pricepeti.

Răspuns Câştigător
| Dragonfall a răspuns:

In legatura cu consolele da poti intra pe net si sa descarci jocuri dar daca consola e modata pentru ps4 - adio net iar cu cu xboxul e riscant daca o ai modata daca te prinde de cu ea modata iti iei blacklist pe consola si la fel adio internet chestia nasoala e ca pe xbox desi daca ai consola nemodata e ca daca vrei sa joci ceva online te pun sa te abonezi pe ps4 nu stiu sigur sa iti zic pe ps3 online-ul era gratis din cate stiam pe ps4 s-ar putea sa fie diferit.

1 răspuns:
| edit28 a răspuns:

Cu i5 si 6 rami da

placa video depinde, sunt placi de 1gb care nu merge niciun joc mai nou, si placi de 1gb care merge orice pe ultra