| Robieski a întrebat:

Pe the-west sunt acuzat pe nedrept de multi-cont... adica pe acelasi calculator sunt accesate 3 conturi diferite dar nu-s toate ale mele! Primul cont este al meu, al doilea cont este al varului meu mai mic care sta vara asta la mine si de aia joaca impreuna cu mine de pe acelasi calculator iar al treilea cont este al unui prieten ce am grija de el pentru o perioada de 4 sapt cat el este plecat in vacanta. Eu i-am spus toate astea adminului dar el o tine tot pe al lui ca cica am multi-cont si mi-a dat ca solutie sa-mi aleg doar un singur cont ce va fi debanat cu destule sactiuni. Problema e ca eu nu suport sa-mi calce cineva munca in piciare nici pe a mea dar nici a celor apropiati! Ce pot face ca sa demanstrez ca nu-s toate conturile mele? Merita sa vorbesc putin cu un superior al acestui admin?

2 răspunsuri:
| Danzell a răspuns:

Nu prea ai cum.
problema aici este ca indiferent ale cui sunt conturile, toate sunt accesate de pe acelasi IP. asta e motivul pentru care iei ban.
poti sa ai si 100 de conturi. dar daca sunt accesate de pe IP-uri diferite nu are ce sa iti faca.
adminul nu prea are cum sa stie ca la calculator sunt persoane diferite.

| Robieski explică (pentru Danzell):

Ar trebui sa existe o metoda... Totusi este un joc destul de populat...