| adrian678 a întrebat:

Salut am o problema eu pe un site mi-am facut doua conturi ca sa Ii pacalesc pe prieteni mei ca unul dintre conturi sunt un admin si al doilea dimtre conturi am zis ca ma banat problema este ca cel mai bun prieten ie dor de mine dar eu nu sunt banat asa ca daca ma prinde ca nu sunt banat s-a terminat prietenia ce trebuie sa fac sa scriu cu primul cont ca l-am debanat pe al doilea cont? ce parere aveti funda!

1 răspuns:
| Mmooaarro a răspuns:

Da,scrie cu primul cont ca l-ai debanat! Traiasca prietenia!happy