| Wr3nch a întrebat:

Pentru cei care joaca Metin2 vreau sa imi spuneti de ce il jucati? Va place cu adevarat sau il jucati doar pentru ca are cerinte mici si e in romana? As aprecia unul sau mai multe raspunuri detaliate si nu de tipul "joaca si vei vedea". Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| Rony56 a răspuns:

Si eu jucam metin2 ca obsedatu'... dar am inceput cu alte jocuri si metin2 mi se pare acum banal. ce sa faci pe o prostiuara de joc de maxim 1 gb?

| VladGangstaBoy a răspuns:

Frate,la fel ca si Liviu, si eu am jucat MT2 ca un obsedat pana mi s-a stricat PC-ul si mi-am luat altul si am jurat ca n-o sa mai joc niciodata MT2! Dar vis-a-vis de intrebarea ta, MT2 imi placea pentru ca jucam imreuna cu prietenii mei si lucram in echipa si ca avea cerinte mici!

| Liviu12345 a răspuns:

Eu am jucat mt2 la un an cam asa m-am saturat da acest joc devenisem dapendent si un prieten mi-a aratat un joc nou si m-am saturat da mt2. Dar acum sa trecem la intrebarea ta eu m-am jucat mt2 deuarece pentru ca pentru er super pentru mine. PA