| Alecsandriii a întrebat:

Salut, peste cateva zile o sa imi cumpar un paysafecard, cu acest paysafe card vreau sa cumpar un joc de ce G2A, cum adaug banii de pe paysafecard in acel "G2A wallet" sa pot cumpara jocul dorit, sti ca pot face asta si faca sa mai bag in wallet, dar vreau ca banii de pe paysafe card sa ajunga in G2A Wallet, deci, cum fac? va rog help

3 răspunsuri:
| CatalinVictor1985 a răspuns:

Daca este metoda asta de a baga bani din paysafe in g2a wallet atunci cand vei cumpara paysafecard-ul vei avea pe el un cod care transfera banii unde vrei tu. Asta in cazul in care acei G2A accepta aceasta metoda

| Alecsandriii explică (pentru CatalinVictor1985):

Accepta, si eu am auzit ceva de "Add G2A coins " unde 100 coins =10 Euro
200coins=20 euro si tot asa

| CatalinVictor1985 a răspuns (pentru Alecsandriii):

Bafta atunci