| mariusflorin90 a întrebat:

Salut prieteni care ma poate ajuta? :-s am folosit acum cateva luni o versiune de vira internet security de aici http://devirusare.com/......promo-nou/ cu licenta pentru 3 luni tot de la avira de pe site dara acum am constatat ca nu imi mai apare site-ul de unde sa pot descarca acea licenta free...multumesc!;;)

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

A expirat oferta! (tu vrei sa fie tot anul? )

| mariusflorin90 explică (pentru neluL):

Aaa dar nu stiam ca a expirat, asta e atunci ce sa-i facem :-(

| neluL a răspuns (pentru mariusflorin90):

Poate iti gasesc eu o licenta sau daca vrei AVG Internet Security 2012 cu licenta pentr 6 ani.

| mariusflorin90 explică (pentru neluL):

Pai...desigur ca as vrea cum sa nu si chiar te rog :-> merci mult tare de tot daca e sa gasesti ceva imi poti lasa aici un link sau unde trebuie sa intrubatting eyelashes